info@hidromaks.com.tr
0262 742 35 35 - 0262 742 36 36

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDATarihçe

HİDROMAKS HİDROLİK ELEKTRONİK MAKİNA SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.

 

ZOOMLİON ve CIFA beton pompası,mikserler,sabit beton pompaları,iş makinaları,hidrolik ve elktronik sistemleri yedek parça,tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermektedir.

 

Konusundaki faaliyetine 21 senelik deneyim ileSEVRULLAH ÇETİN ve HACI İSMAİL GÖKPINAR tarafından 2003 yılında başlamıstır.Tecrübelerle dolu bu uzun süre zarfında yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarını devam ettirerek servis ve ürünleri arttırmıştır.

Bugün ZOOMLİON ve CIFA beton servisliği ve yedek parça ihtiyaçlarınızınbüyük bir kısmını karşılayabilecek potansiyele sahiptir.

Hidromaks SERVİS hizmeti ile 7 gün 24 saat servis desteği sağlamaktadır.Müşterilerimizin memmuniyetini kendisine prensip edinen kuruluşlarımız projeden,teşvik aşamasından,kuruluşa ve çalıştırma,işletme ve maliyetlerine kadar firmalarını yakından takip eder.Hidromaks hazır beton üreticileri ile kurduğu diyalog ve işbirliğini daha da geliştirmek isteği ile çalışmalarını devam ettirmektedir.

Hedefimiz sektörde kalitemizden ödün vermeden ZOOMLİON ve CİFA marka beton pompası servisliği ve yedek parçaları ihtiyaçlarının tümüne cevap vermek ve bu konuda akla gelen ilk firmalardan biri olabilmektir.

Her zaman sektöründe bir numara olmayı hedefleyen Hidromaks yurtiçi ve yurtdışı pazarında daha etkili hale gelebilmek ve firma olarak yapısını sürekli geliştirmekte ve bu alanda organize olarak uzmanı olduğu konularda fuarlara katılmaktadır.

 

HİDROMAKS HİDROLİK ELEKTRONİK MAKİNE SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ. ISO 9001:2000 standart belgesinin gerektirdiği şartlara,uygun olarak 2006 yılında kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini kılmayı ve etkinliğini geliştirmeyi,kalite politikasıın temel öğesi sayar.

 

SAYGILARIMIZLA...

HIZLI İLETİŞİM

Sorun Ve Şikayetlerinizi Bize Hızlı Bir Şekilde Bildirin